Podsjetnik - Otvoreni Dan RT-RK

Datum objave: 28.05.2018. | Objavi(o)/la: Ana Šokčević

Poštovane kolegice i kolege,

podsjećam Vas da se sutra obilježava Otvoreni dan Instituta RT-RK Osijek, a detalje o samom programu možete pronaći ispod.

Predviđeno trajanje cijelog  programa je od 12 do 15 sati u Campusu ispred prostora tvrtke (između zgrade fakulteta i zgrade tvrtke).

Od 12 sati bit će postavljeni demo štandovi koji će prikazivati aktivne projekte koji se odrađuju u tvrtki, te će biti predstavljeni modeli stipendiranja i zapošljavanja u firmi.

Središnji događaj je službeno otvaranje samog Otvorenog dana u 13 sati, nakon kojega slijedi demonstracija autonomnih radnji vozila Audi A7 uživo, a čiji je razvoj odrađen u samoj tvrtki Institut RTRK Osijek, tj. od strane naših 50-ak studenata prošlih generacija. Oni su bili dijelom tvorci onoga što će nam Audi sutra demonstrirati.

S početkom u 14 sati u prostoriji K2-1 doc.dr.sc. Milan Bjelica, djelatnik Fakulteta tehničkih nauka u Novom Sadu i Instituta RT-RK Novi Sad održat će predavanje s naslovom Nova revolucija - Budućnost je autonomna. Na predavanju će biti riječi o najnovijim trendovima u automobilskoj industriji, te o onome što nas očekuje u tom području u bliskoj budućnosti, a to su potpuno autonomna vozila. Očekivano trajanje predavanja je 45 minuta.

Dođimo svi i pogledajmo što su sve naši bivši studenti u mogućnosti odraditi i informirajmo se o tome što se sve događa od aktivnosti u tvrtki.

Prilozi