pozivamo vas na demonstracijsko-informativnu radionicu kako bismo vam predstavili mogućnost uključivanja studenata u novo-razvijene programe društveno korisnog učenja (DKU)  i Croatian Maker (CM) ligu.

Kroz DKU kao metodu iskustvenog učenja studenti primjenjuju znanje i vještine stečene kroz studij za razvoj i provedbu projekata kojima se rješava neki konkretan društveni problem.

Na taj način moći ćete uvidjeti relevantnost svoga znanja i imati  osjećaj da činite  nešto dobro, pozitivno i korisno za zajednicu.

Radionicu će voditi stručnjaci Instituta za razvoj i inovativnost mladih (IRIM) Zagreb.

Demonstracijsko informativna radionica će se održati u petak, 11. svibnja 2018., u 9:30 sati

u predavaonici  K2-1 (FERIT, Kampus, C.Hadrijana 10b).

Radionica se održava u okviru projekta „Slavonska STEM evolucija“, financiranog sredstvima Europskog socijalnog fonda.