Pregled svih obavijesti

Natjecanje: Elektroboj

14.03.2018. | Ana Šokčević PromovirajIspis

Započelo je razdoblje otvorenih prijava za Elektroboj, studentsko natjecanje u izradi praktičnih rješenja iz područja elektrotehnike u organizaciji udruge eSTUDENT.

Sudjelovanje na Elektroboju odlična je prilika za sve studente koji bi svoje znanje iz elektrotehnike htjeli isprobati u praksi - na stvarnom, financiranom projektu. Sudionici će imati i priliku povezati se sa stručnjacima iz renomiranih tvrtki iz domene elektrotehnike i računarstva koji će ih voditi i savjetovati tijekom cijelog natjecanja.

Ovogodišnji partneri projekta su: Rimac automobili, Končar-Institut za elektrotehniku, Inetec, Led Elektronika, Global Logic, Xylon i Telegra. Osim kvalitetnog konačnog rješenja, natjecatelji će trebati sastaviti jednako kvalitetnu tehničku dokumentaciju te u precizno određenim vremenskim rokovima ispuniti sve postavljene zadatke.