Pregled svih obavijesti

Godišnje stipendije za poslijediplomske ili doktorske studije u Bavarskoj za ak. god. 2018./19.

04.09.2017. | Ana ŠokčevićPromovirajIspis

Više informacija na: http://stup.etfos.hr/index.php/2017/09/04/godisnje-stipendije-za-poslijediplomske-ili-doktorske-studije-u-bavarskoj-za-ak-god-2018-19/

Slobodna Država Bavarska odnosno Bavarski visokoškolski centar za srednju, istočnu i jugoistočnu Europu (BAYHOST - Bayerisches Hochschulzentrum für Mittel-, Ost- und Südosteuropa) nudi u akademskoj godini 2018./2019. kandidatima iz Hrvatske godišnje stipendije za poslijediplomske ili doktorske studije na bavarskim visokim učilištima.

Moguće je i financiranje jednogodišnjega studijskog boravka u Bavarskoj kao dijela doktorskoga studija u matičnoj zemlji. Jednogodišnje stipendije mogu se produljiti dva puta do najviše tri godine.

Obrasci za prijavu, upute o potrebnim prilozima i dodatna objašnjenja nalaze se na mrežnoj stranici BAYHOST-a te na sljedećoj adresi:

Kontakt osoba za dodatne informacije: gđa Katrin Döppe (BAYHOST scholarship programs), doeppe@bayhost.de.

Rok za podnošenje prve prijave na adresu BAYHOST-a je 1. prosinca 2017. godine (datum primitka prijave).