Pregled svih obavijesti

Termini grupnih konzultacija

02.09.2017. | Kruno MiličevićPromovirajIspis

Na temelju analize prolaznosti i rezultata provedenih anketa, organizirat će se grupne konzultacije za predmete za koje pokazatelji govore da bi studentima dobro došla dodatna pomoć (v. privitak s terminima).

Na početku termina konzultacija nastavnik bi u trajanju od 60 do 90 minuta trebao odgovoriti na eventualna pitanja studenata, riješiti zadatke iz ispita ljetnog ispitnog roka, i sl. Nakon toga postoji mogućnost da vođenje konzultacija preuzme „student-demonstrator“ pa molim sve zainteresirane studente za tu ulogu da se jave Studentskom zboru.

Kako bi konzultacije bile što uspješnije, svi zainteresirani studenti trebaju se što bolje pripremiti za konzultacije, jer se u tim terminima trebaju razriješiti konkretni problemi (npr. nejasni dijelovi postupka rješavanja zadataka i sl.), tj. taj termin nije predviđen za objašnjavanje "od nule".

Molim studente da prate i obavijesti predmeta na Loomenu u slučaju da dođe do neplanirane promjene termina i sl.