Kako dobiti posao u UHP Digital

Datum objave: 22.08.2017. | Objavi(o)/la: UHP Digital d.o.o.

Više informacija na: http://stup.etfos.hr/index.php/2017/08/22/kako-dobiti-posao-u-uhp-digital/

Tvrtka UHP Digital osnovana je 2015. godine (sa sjedištem u Osijeku) kao podružnica njemačke tvrtke. Početkom 2017. godine proširili smo uredski prostor i preselili u Esseker centar te otvorili ured u Zagrebu. Izrađujemo kvalitetna web i mobilna rješenja za različita područja poslovanja – od sektora farmacije, preko prehrane i sporta do avijacije. Rješenja su tehnički izazovna, individualna i kompleksna, a klijenti su s područja Njemačke i šire.

Naš cilj je komercijalna pouzdanost izrađenih softverskih rješenja, a s obzirom na to da kvaliteta naše klijente čini zadovoljnima te nas dovodi do novih preporuka, pa tako i projekata – u konstantnom smo rastu i potrazi za kvalitetnim developerima koji će dodatno unaprijediti naš postojeći tim. Trenutno imamo urede u Osijeku i Zagrebu te u oba grada želimo rasti i širiti se. Naši uredi su na izvrsnim lokacijama te su opremljeni izvrsnom opremom.

Koga zapošljavamo?

Zapošljavamo veći broj developera. Juniori, seniori, frontend, backend, full-stack, Android, iOS i testeri, sve su to ključne riječi pod kojima se netko može „pronaći“ kod nas. Također, praktikanti i studenti u potrazi za poslom itekako su dobrodošli :).

Pri selekciji kandidata, dakako, gledamo programski kod. Naravno, radno iskustvo nije uvjet, isto tako kao što niti završen fakultet nije uvjet – bitan nam je trud, volja, želja za učenjem i osnove u razvoju softvera. Dakle, pri prijavi za posao najviše cijenimo kodove izrađene u bilo koju svrhu.

Kako zapošljavamo?

Cijelo vrijeme imamo raspisane natječaje za softver developere. Ukoliko ga ne možete pronaći na nekoj od platformi za oglašavanje, možete jednostavno ispuniti obrazac na našoj stranici ili nam se javiti na e-mail: posao@uhp-digital.com sa CV-om i još bitnije – programskim kodom. Nakon što smo zaprimili vašu prijavu, na e-mail ćete dobiti potvrdu o tome, a nakon toga naš tim pregledava vaš kod i vi ažurno dobivate povratne informacije o tome. Ukoliko je kod dobar, zovemo vas k nama na intervju :).

Nakon što ste prošli intervju i dobili posao, nastupa prilagodba na radnu okolinu i posao. Budući da je development samo jedan dio posla, bit ćete u prilici učiti, usavršavati se, surađivati s kolegama, komunicirati s klijentima (ako to želite) i još puno toga. Prijateljska atmosfera na poslu garantira opuštenost, a kolegijalna atmosfera pomoć u izvršavanju zadataka. I na kraju, puno vašeg truda i znanja rezultirat će s puno zadovoljstva s naše, a dakako i s vaše strane.

Link na izvorni članak: http://www.uhp-digital.com/hr/blog-article/4/kako-dobiti-posao-u-uhp-digital