Prijava u 18. generaciju CCNA Exploration

15.03.2011. | Dražen Tomić PromovirajIspis

U tijeku je prijava u 18. generaciju polaznika Cisco Akademije Mrežnih Tehnologija (CAMT) po programu CCNA Exploration

U tijeku je prikupljanje prijavnica kandidata zainteresiranih za uključivanje u CCNA nastavni program CISCO Akademije Mrežnih Tehnologija (CAMT), u organizaciji Elektrotehničkog fakulteta u Osijeku. Upis 18. skupine polaznika će se obaviti nakon prijema dovoljnog broja prijavnica, predvidivo u rujnu 2011. godine, za kada se planira i početak nastave. Nastava će se održavati ponedjeljkom i srijedom od 17:00 do 20:15 sati u informatičkom kabinetu K3 - 13 (Sveučilišni kampus - Cara Hadrijana bb).

U 18. skupinu upisuje se 20 polaznika. Sve prijavljene obavijestiti ćemo telefonom i porukom elektronske pošte o točnom terminu početka nastave.

Predavači su mr.sc. Dražen Tomić (drazen.tomic@etfos.hr) i Domagoj Vuković, dipl.ing. (domagoj.vukovic@etfos.hr)

Dodatne informacije možete dobiti putem elektroničke pošte, osobno u uredu referade CAMT-a (soba  0-13) ili na telefon referade CAMT-a (031) 224-688.

Prijavnicu možete preuzeti ovdje. Molimo da ju popunite osobnim podacima i pošaljete na adresu camt@etfos.hr

Od 14. generacije nastava se održava po novom programu CCNA Exploration. CAMT trenutno ne planira pokretanje nastave po CCNA Discovery programu.

Dodatne informacije o informatičkoj edukaciji i aktualnim popustima možete dobiti na http://edukacija.etfos.hr/