Novosti i događanja

Otvoren natječaj „Jačanje kapaciteta ustanova za obrazovanje odraslih – faza II“

24.02.2015. | Tihana Vajnand Gusić PromovirajIspis

Otvoren je natječaj „Jačanje kapaciteta ustanova za obrazovanje odraslih – faza II“.

U okviru Prioriteta 3: “Unaprjeđenje ljudskog kapitala u obrazovanju, istraživanju i razvoju”, u sklopu Operativnog programa Europskog socijalnog fonda “Razvoj ljudskih potencijala 2007.-2013.” otvoren je natječaj  do 20. travnja. 2015. godine.

• Vrsta natječaja: Bespovratna sredstva
  • Država: Hrvatska
  • Tema/Sektor: Obrazovanje
  • Datum otvaranja natječaja: 19.02.2015.
  • Rok za prijavu: 20.04.2015.
  • Iznosi sredstava: € 3.819,737
  • Prijavitelji: Fakulteti, Osnovne škole, Srednje škole

Navedena dodjela bespovratnih sredstava treba doprinijeti relevantnosti i kvaliteti obrazovne ponude ustanova za obrazovanje odraslih s ciljem povećanja konkurentnosti odraslih polaznika na tržištu rada, mobilnosti i aktivnije uloge u društvu, uspostavljanja sustava osiguranja kvalitete u sustavu obrazovanja odraslih te boljeg usklađivanja s lokalnim/regionalnim potrebama.

U sklopu ove dodjele bespovratnih sredstava prijavitelji i njihovi partneri moraju razviti barem jedan novi ili modernizirati postojeći program obrazovanja odraslih temeljen na analizama potreba, ishodima učenja, modernim metodama rada, kao i razvoju standarda kvalifikacija.

Više o natječaju kao i natječajna dokumentacija dostupni su na: http://www.eu-projekti.info/otvoren-natjecaj-jacanje-kapaciteta-ustanova-za-obrazovanje-odraslih-faza-ii