Natječaj za dobivanje IAESTE stručne prakse u inozemstvu

Datum objave: 16.11.2012. | Objavi(o)/la: IAESTE Osijek
<< novija objava

U subotu 20.10.2012. otvorena je prijava na Natječaj za dobivanje IAESTE stručne prakse u inozemstvu. Prijaviti se možete na sljedećoj web lokacij www.iaeste.hr/natjecaj do 23.11.2012. godine.

Na natječaj se mogu prijaviti svi studenti sveučilišnih studija prirodnih i tehničkih znanosti sveučilišta u Osijeku, Rijeci, Splitu i Zagrebu koji do prijave na natječaj nisu napunili 30 godina starosti te zadovoljavaju jedan od ova dva uvjeta:

- upisani u 3. godinu preddiplomskog studija ili višu godinu studija
 - ostvarili 105 ECTS-a na preddiplomskom studiju

Prijava mora sadržavati:

1. Popunjeni ‘Natječajni list za dobivanje stručne prakse u inozemstvu’ koji se ispunjava na web stranici http://www.iaeste.hr/natjecaj

2. Potvrdu o upisu godine i prijepis ocjena svih položenih kolegija na studiju s upisanom prosječnom ocjenom na dvije decimale;

3. Priložiti kopiju uplatnice na račun IAESTE-a na 75kn

Platitelj: vaše ime, prezime, adresa

Primatelj: HUMRSPTZ IAESTE CROATIA, Ulica Ivana Lučića 5, 10000 Zagreb

Broj računa: 2340009-1100186972
Poziv na broj odobrenja: vaš JMBG
Opis: Natječaj - grad (napomena: upisujete grad u čijem lokalnom odboru se prijavljujete na natječaj)

4. Dokument kojim se dokazuje znanje stranog jezika sa odgovarajućom

kvantitativnom ocjenom. To može biti:

b) Certifikat o znanju stranog jezika najmanje III. stupnja s ocjenom ili V. stupnja i više bez ocjene izdat od škole stranih jezika u Hrvatskoj ili inozemstvu (fotokopija + original na uvid)

Za kandidate koji ne posjeduju dokument o znanju stranog jezika IAESTE organizira ispit iz stranog jezika, a održat će se neposredno nakon natječaja o čemu će isti biti obaviješteni isključivo putem weba i e-mailom.

Navedene dokumente možete donjeti na naš štand utorkom i četvrtkom od 11:00h do 14:00h na ulazu u  studentski restoran na Kampusu, odnosno srijedom u istom terminu na ulazu u STUC, sve do kraja natječaja.

Bodovanje prijava provodi se u skladu s Pravilnikom o razmjeni koji se nalazi na web stranicama www.iaeste.hr/dokumenti. Nepotpune prijave neće se razmatrati. Povjerenstvo za natječaj će diskvalificirati kandidata ukoliko se ustanovi neistinitost dokumenata.

Neslužbene rang liste kandidata bit će objavljene isključivo na web stranicama IAESTE CROATIA najkasnije do utorka 27. studenog 2012. godine. Svi studenti imaju pravo na žalbu u roku od tjedan dana svome lokalnom odboru.

Službene rang liste kandidata bit će objavljene na web stranicama IAESTE CROATIA u utorak 4. prosinca 2012. godine.

Za sva dodatna pitanja možete nam se obratiti na osijek.natjecaj@iaeste.org mail adresu.

Raspodjela praksi održat će se sredinom veljače 2013. u terminu i po rasporedu koji će biti naknadno objavljeni na web stranicama IAESTE CROATIA.