Novosti i događanja

Bavarske godišnje stipendije za poslijediplomske studije u akademskoj godini 2015.-2016.

03.11.2014. | Tihana Vajnand Gusić PromovirajIspis

Slobodna Država Bavarska putem Bavarskog visokoškolskog centra za srednju, istočnu i jugoistočnu Europu (BAYHOST - Bayerisches Hochschulzentrum für Mittel-, Ost- und Südosteuropa) nudi u akademskoj godini 2015./16. kandidatima iz Hrvatske godišnje stipendije za poslijediplomske ili doktorske studije na bavarskim visokim učilištima. Jednogodišnje stipendije mogu se produljiti dva puta do najviše tri godine.

Obrasci za prijavu, upute o potrebnim prilozima i dodatna objašnjena nalaze se na mrežnoj stranici: http://www.uni-regensburg.de/bayhost/aktuelles/

Dodatne informacije mogu se dobiti na adresi: info@bayhost.de

Rok za podnošenje prve prijave na adresu BAYHOST-a je 1. prosinca 2014. godine (datum primitka prijave). Prijave se šalju na sljedeću adresu:

Bayerisches Hochschulzentrum für Mittel-, Ost- und Südosteuropa
Universitätsstraße 31